الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مسیر بر نگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم

عکس های یادگاری مزدور سعودی با مراجع تقلید قم

به نام خدا

سلام

به گزارش شیعه آنلاین، سید «محمد الحسینی» روحانی نمای شیعه ای است که از سوی عربستان سعودی حمایت و پشتیبانی مالی می شود. وی که خود را بنیانگذار شورای اسلامی عربی در لبنان معرفی می کند، حدود دو سال پیش این شورا را با حمایت سعودی ها تأسیس کرد تا به اصطلاح گروهی باشد در برابر حزب الله لبنان.

این شورا با نمونه برداری از حزب الله، بخش سیاسی، فرهنگی و نظامی ایجاد کرده و در مناطق جنوبی لبنان با هزینه کردن توانست تعدادی نیرو جذب کند.

الحسینی مدتی پیش طی اظهاراتی مدعی شد که این گروه بر خلاف حزب الله، شیعیان لبنان را به دنیای عرب پیوند خواهد داد!


آیت الله شیخ حسین نوری همدانی آیت الله سید صادق شیرازی

گفتنی است این روحانی نما پیش از بازگشت به لبنان و آغاز همکاری خود با عربستان سعودی علیه حزب الله، مدتی در شهر مقدس قم بود و به اصطلاح به تحصیل علوم دینی مشغول بود. وی در آن دوران عکس هایی یادگاری نیز با برخی علما و مراجع تقلید گرفت.

او اکنون که به عنوان یک چهره ضد حزب الله در لبنان مطرح شده، با هدف تخریب چهره علما و مراجع تقلید قم اقدام به انتشار آن عکس ها نموده است.


آیت الله سید محمد شاهرودی آیت الله علوی گرگانی

بدون شک هدف اصلی وی از این کار مشخص نیست اما با نگاهی گذرا به آن می توان چنین برداشت کرد که او با انتشار این عکس ها قصد دارد نشان دهد که این علما و مراجع به طور غیر مستقیم با عربستان سعودی نیز ارتباط دارند.


منبع : http://shia-online.irنویسنده : شَــریــد
تاریخ : جمعه 27 اسفند‌ماه سال 1389